O firmie

O firmie

Witeko > O firmie

Kilka słów o nas

Firma Witeko Sprzątanie powstała w 2009 roku na bazie doświadczenia w branży sięgającego początków lat ’90. Pracownicy firmy są wykwalifikowani i swoje obowiązki wykonują rzetelnie i sumiennie. Posiadamy kilka ekip sprzątająco-porządkowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować kilka zleceń jednocześnie.

Ponad to, dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który umożliwia nam usuwanie nawet najtrudniejszych zabrudzeń z wszelkiego rodzaju powierzchni. Do urządzeń tych należy zaliczyć odkurzacze piorące, szorowarki, odkurzacze przemysłowe, zamiatarki.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych jak i firm. Sprzątamy domy, mieszkania, biura, przestrzeń magazynową i hale.

Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Chętnie służymy pomocą.

Drugą gałęzią działalności naszej firmy jest wykonywanie instalacji sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, c.o, gazowych, odgromowych, solarnych, centralnego odkurzacza, systemy odwodnienia i odprowadzania ścieków z budynków.